Friskola i Bålsta för åk 4-9

 Omvärldskunskap och språk med fokus mot framtiden                                                                          

Sjukanmälan och kontaktuppgifter

 

Post och faktureringsadress;

Potentia Education AB
Gårdavägen 11
746 94 Häggeby

 

Besöksadress;

Dalvägen 1                                                                                                                                            

746 33 Bålsta 

 

Sjukanmälan

Sjukdom skall anmälas i Schoolsoft!

  

Kontakt med skolans personal

Rektor           Marie Tulesjö 0700 91 65 05 marie.tulesjo@potentia.se  

 Klas Badman  klas.badman@potentia.se

 Karin Hallman  karin.hallman@potentia.se

Johanna Bodin   johanna.bodin@potentia.se

 Morten Ingwersen  morten.ingwersen@potentia.se

 Christina Lundin, 0700 91 65 04  christina.lundin@potentia.se

 Maria Humla 0700 91 65 06  maria.humla@potentia.se

 Lovisa Westerlund, 0700 91 65 07  lovisa.westerlund@potentia.se

 Alexia Lindgren  alexia.lindgren@potentia.se

 Lena Sköldberg  lena.skoldberg@potentia.se

 Therese Borg  therese.borg@potentia.se

 Jessica Mölsä  jessica.molsa@potentia.se

 Hanna Ståhlberg  hanna.stahlberg@potentia.se

 Maria.Landgren  maria.landgren@potentia.se

 

 

 

 

 

  

 

 

Elever visar upp kläder som de färgat och sytt i slöjden.